Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 09.10.2020 16:18
Cyberpunk 2077 Arekkz
1629V

Cyberpunk 2077 z kolejnym gościnnym występem. Arekkz trafił do gry

CD Projekt RED wpadł na ciekawy pomysł i najwidoczniej Polacy wykorzystają kilka znanych osobistości, by za ich pomocą zachęcić graczy do Cyberpunka 2077. Arekkz jest kolejną osobą, która trafiła do oczekiwanej produkcji.

Cyberpunk 2077 zadebiutuje na rynku w przyszłym miesiącu, więc kolejna osoba potwierdziła swoją obecność w grze. Kilka tygodni temu swoją postać pokazała Alanah Pearce, a teraz Arekkz ujawnił swoją postać.

Arekkz to brytyjski twórca internetowy, który rozpoczął swoją działalność w 2013 roku. Od tego czasu prowadzi kanał Arekkz Gaming – aktualnie YouTuber zgromadził 1,14 mln widzów, a jego materiały często wrzucamy na naszą stronę. Arekkz specjalizuje się w takich tytułach jak Monster Hunter, Borderlands, The Division oraz Destiny, ale najwidoczniej możemy także liczyć, że autor przygotuje serię materiałów z Cyberpunka.

Arekkz trafi na jedną z reklam, ale możemy podejrzewać, że jego postać będzie w ciekawy sposób powiązana z Night City. Może to właśnie on zajmie się kilkoma wszczepami i pozwoli V wykorzystać kilka nowych umiejętności? Wygląda to naprawdę interesująco. W następnych tygodniach powinniśmy poznać kolejnych gości-bohaterów, którzy zostali wrzuceni do pozycji przez CD Projekt RED.

Źródło: Twitter: Arekkz

Tagi: CD Projekt CD Projekt RED Cyberpunk 2077