Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 21.09.2020 15:00
Xbox Series X|S w ramach abonamentu. Znamy ceny Xbox All Access w Polsce
6046V

Xbox Series X|S w ramach abonamentu. Znamy ceny Xbox All Access w Polsce

Xbox Polska właśnie potwierdził szczegóły, na które czekało wielu graczy. Poznaliśmy ostateczne ceny Xbox All Access i gracze w naszym kraju otrzymają możliwość kupienia w ramach abonamentu Xboksa Series X lub Xboksa Series S.

Xbox All Access to bardzo ważny składnik nowej generacji dla Microsoftu. Phil Spencer już kilka miesięcy temu tłumaczył, że w dzisiejszych, trudnych dla całego świata czasach nie każdy musi przejść na nową generację, a część graczy może skorzystać z opcji abonamentu.

Propozycja Microsoftu jest prosta – w określonej cenie otrzymujesz konsolę z Xbox Game Pass Ultimate. Po okresie 24 miesięcy konsola jest Twoja, a możesz wykupić ponownie dostęp do najlepszej usługi dostępnej na konsolach aktualnej generacji.

Xbox Series X|S w ramach abonamentu. Znamy ceny Xbox All Access w Polsce

  • Xbox Series X + Xbox Game Pass Ultimate = 148zł x 24 miesiące
  • Xbox Series S + Xbox Game Pass Ultimate = 111 zł x 24 miesiące

Propozycja Microsoftu jest ciekawa dla graczy, którzy faktycznie chcą kupić Xboksa Series X|S na raty i myślą o systematycznym płaceniu za Xbox Game Pass. Tutaj zainteresowani otrzymają wszystko w jednym abonamencie i nie będą musieli tracić czasu na dodatkowe zakupy.

Klienci zainteresowani Xbox Series X z Xbox Game Pass Ultimate w ramach Xbox All Access zapłacą 3552 zł. Xbox Series S w tym układzie kosztuje 2664 zł. Nową generację Microsoftu zamówimy od jutra.

Xbox Series X S w ramach abonamentu. Znamy ceny Xbox All Access w Polsce

Źródło: Twitter: XboxPL

Tagi: Xbox All Access Xbox Game Pass xbox game pass ultiamte Xbox Series S xbox series x