redakcja PPE redakcja PPE 09.10.2020 17:16
Assassin’s Creed Valhalla w Media Expert
2442V

Assassin’s Creed Valhalla w Media Expert - zamów teraz i zgarnij bonusowe zadanie w grze

Odliczacie do premiery Assassin’s Creed Valhalla? Już 10 listopada będziemy mogli wkroczyć do świata wikingów. Pomoże nam w tym sieć Media Expert, która przygotowała swoją ofertę.

Materiał powstał przy współpracy z Media Expert.

Assassin’s Creed Valhalla to kolejna część znanej serii Assassin’s Creed. W ostatnich latach mogliśmy gościć m.in. w starożytnym Egipcie (AC Origins) oraz antycznej Grecji (AC Odyssey). Teraz nadszedł czas na wikingów. 

Już dziś możesz zamówić Assassin’s Creed Valhalla. Przedsprzedaż wystartowała jakiś czas temu i jest premiowana atrakcyjnym dodatkiem w postaci misji Droga Berserka. W najnowszej odsłonie popularnej serii wcielisz się w wojownika lub wojowniczkę Eivor, którzy na czele wikingów wyruszą na podbój angielskich królestw. W Assassin's Creed Valhalla czekają Cię nie tylko wielkie bitwy, ale i rozbudowa osad czy nawiązywanie sojuszy. Oczywiście kwintesencję stanowi nowy system walki. W Assassin's Creed Valhalla będziesz miał do dyspozycji topory, młoty, miecze, tarcze i możesz używać dwóch dowolnych broni jednocześnie. To pozwoli tworzyć różnorodne kombinacje i dopasowywać taktyki do wrogów, z jakimi przyjdzie Ci się zmierzyć, ponieważ każdy z nich ma swoje mocne i słabe strony. Nie zapominajmy także o ukrytym ostrzu. Znak rozpoznawczy serii będzie również dostępny w Assassin’s Creed Valhalla. 

Zamów grę Assassin’s Creed Valhalla w Media Expert

Media Expert na swojej stronie przygotował specjalną ofertę dla fanów nowego Asasyna.

Assassin’s Creed Valhalla

Advertisement

Tagi: media expert