Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 07.10.2020 18:32
Gears Tactics Złoto Płyta
961V

Gears Tactics w złocie. Gra gotowa na premierę Xboksa Series X|S

Microsoft potwierdził zakończenie prac nad konsolowym Gears Tactics. Produkcja w przyszłym miesiącu trafi na trzy urządzenia i od razu zawędruje do Xbox Game Pass. Fani taktycznych produkcji muszą zagrać w ten tytuł.

Gears Tactics zadebiutował aktualnie wyłącznie na PC (przeczytajcie naszą recenzję), ale już w zeszłym miesiącu deweloperzy potwierdzili, że gra będzie gotowa na premierę Xboksa Series X i Xboksa Series S. Właśnie potwierdzono zakończenie prac nad tytułem.

Taktyczna produkcja od 10 listopada będzie dostępna na Xboksie Series X|S oraz na Xboksie One, a konsolowcy otrzymają odświeżoną listę osiągnięć – zainteresowani zmierzą się z 1400 punktami Gamerscore (11 nowych + 400 punktów). Od premiery tytuł trafi także do Xbox Game Pass.

Autorzy potwierdzają mały bonus – jeśli włączycie pozycję do 4 grudnia, otrzymacie Thrashball Cole Character Pack. Zestaw oferuje grywalną postać Augustusa Cole'a oraz Thrashball Armor Set.

Od siebie mogę serdecznie polecić ten tytuł – nawet jeśli nie zamierzacie sięgnąć po nową generację Microsoftu, to na pewno warto ograć tę propozycję na Xboksie One. W tym wypadku grafika zostanie pewnie przycięta, ale połączenie Gearsów z XCOM-em wypadło zaskakująco dobrze.

Źródło: https://news.xbox.com/en-us/2020/10/07/gears-tactics-gone-gold-new-achievements/

Tagi: Gears Tactics Splash Damage Xbox Game Studios