Iza Łęcka Iza Łęcka 07.10.2020 11:17
PS Plus Sony
13261V

PS Plus z ważną zmianą. Sony ostrzeże przed zwiększeniem ceny abonamentu

Sony zaktualizowało regulamin, do którego został dodany istotny szczegół. Japoński gigant ostrzeże przed zmianą ceny abonamentu PS Plus oraz PS Now. Gracze otrzymają sporo czasu, by zrezygnować z dostępu do usług.

Sony przygotowuje się do premiery nowej generacji i odświeża własne regulaminy, by gracze posiadali dostęp do aktualnych, niezbędnych informacji. Drobnym modyfikacjom uległy również zasady korzystania z usług japońskiego giganta, a jedna z nich może Was szczególnie zainteresować.

Japoński producent wprowadził zapis o powiadomieniu dotyczących zmiany ceny PS Plus lub PS Now – teraz stosowna wiadomość o podwyżce lub obniżeniu ceny zostanie wysłana do graczy 60 dni wcześniej. W zapisach regulaminu zostało podkreślone, że w tym czasie gracze będą mogli bez problemu anulować członkostwo.

Aktualnie Sony nie zamierza zwiększyć ceny przykładowo PlayStation Plus, pamiętajcie jednak, że już na nowej generacji zostanie uruchomione PS Plus Collection, dzięki któremu właściciele PS5 otrzymają dostęp do wybranych gier z katalogu PS4. Od wczoraj możemy także pobierać produkcje z październikowej oferty PS Plus.

Źródło: https://www.psu.com/news/sony-to-provide-60-days-minimum-notice-for-any-ps-plus-ps-now-price-changes/

Tagi: PlayStation Now playstation plus PS Now ps plus sony