Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 06.10.2020 20:17
Shang Tsung Mortal Kombat 11
1367V

Mortal Kombat 11 szykuje graczy na nowości. Teaser potwierdza prezentację

Szykujcie się na nowych wojowników, a może i nawet kolejny rozdział fabuły z Mortal Kombat 11. Twórcy właśnie opublikowali teaser przygotowujący graczy na nadciągający pokaz. Wydarzenie odbędzie się jeszcze w tym tygodniu.

Już z samego rana informowaliśmy naszą społeczność o wiadomości od Eda Boona, a teraz możemy potwierdzić datę wydarzenia. W najbliższy czwartek zostanie zaprezentowana nowa zawartość do Mortal Kombat 11. Będzie to na pewno dobry dzień dla fanów serii, którzy nie zamierzają czekać kolejnych kilku lat na nową bijatykę.

Mortal Kombat 11 otrzyma najwidoczniej kolejny Kombat Pass, który może zawierać między innymi Rambo oraz Raina. Nie są to jeszcze potwierdzone informacje, jednak gracze odnaleźli już szczegóły DLC w kodzie produkcji.

Studio opublikowało pierwszy teaser, który nie mówi za wiele, ale jak możecie zobaczyć w komentarzach: sympatycy uniwersum nie potrzebują więcej. Fani otwierają szampany, ponieważ jeszcze w tym tygodniu poznają nową zawartość do cenionej bijatyki.

Ja mam szczerą nadzieję, że w czwartek zobaczymy next-genowe wydanie Mortal Kombat 11, które wyciśnie z PlayStation 5 i Xboksa Series X|S kilka soków wykorzystując możliwości nowej generacji.

Źródło: Twitter: MortalKombat

Tagi: Mortal Kombat 11 NetherRealm Studios Warner Bros.