Iza Łęcka Iza Łęcka 06.10.2020 07:36
Mortal Kombat 11 Scorpion
1171V

Mortal Kombat 11 oficjalnie otrzyma nową zawartość. Ed Boon przygotowuje zapowiedź DLC

Nie powiemy jeszcze "do widzenia" Mortal Kombat 11. Ed Boon potwierdził wynik sprzedaży gry i przygotował swoich sympatyków na prezentacje kolejnej zawartości do bijatyki. Pokaz DLC został zaplanowany na ten tydzień.

Od dawna pojawiają się plotki o nowej zawartości do Mortal Kombat 11, a ciekawość graczy podsyca fakt odnalezienia konkretnej listy nowych postaci, która ma trafić do bijatyki NetherRealm Studios. Ed Boon nie skomentował żadnego z przecieków, ale potwierdził dwie ważne informacje.

Szef studia poinformował, że Mortal Kombat 11 osiągnął sprzedaż na poziomie 8 mln, ale jego zespół nie zamierza kończyć z rozwojem gry. Jeszcze w tym tygodniu poznamy plan rozwoju produkcji – Ed Boon zakończył wiadomość wymownym hasztagiem „#KombatKontinues”.

Analizując liczne plotki oraz nadejście nowej generacji, kontynuowanie prac nad nową zawartością do bijatyki wydaje się jak najbardziej uzasadnione. Deweloperzy mogą podkręcić Mortal Kombat 11 wykorzystując moc platformy, a nowi, popularni wojownicy powinni stać się skutecznym wabikiem na kolejnych graczy. Na wszelkie oficjalne ogłoszenia musimy jeszcze poczekać, choć NetherRealm Studios może wykorzystać okazję i wprowadzić tytuł na next-geny.

Źródło: Twitter: noobde

Tagi: Mortal Kombat 11 NetherRealm Studios Warner Bros.