NBA 2K21 zachwyci grafiką? Gameplay pokazuje wersję z PS5

News
2703V
NBA 2K21 zachwyci grafiką? Gameplay pokazuje wersję z PS5
Wojciech Gruszczyk | 06.10.2020, 16:20

NBA 2K21 został zaprezentowany na pierwszej rozgrywce, której zadaniem jest pokazanie światu jakość zarezerwowaną wyłącznie dla nowej generacji. Jak wypada najnowsza produkcja Visual Concepts w wersji na PS5? Sprawdźcie gameplay.

NBA 2K21 to pierwsza produkcja, której wydawca potwierdził nowy standard cenowy dla gier na nową generację. W Polsce sytuacja nie wygląda jeszcze tak źle, ale mimo to niektórzy gracze mogą się mocno zastanowić, jak podejść do tytułu – wybrać wersję na przykładowo PS4, zaczekać na PS5 lub po prostu sięgnąć po droższe wydanie PS4+PS5.

Dzisiaj jednak możemy sprawdzić pierwszy gameplay, który powinien odpowiedzieć na pytanie – czy NBA 2K21 zaprezentuje next-genową jakość? Zdania w Sieci są jak zawsze podzielone, ale na pewno warto zwrócić uwagę, że akurat ta seria już na aktualnej generacji charakteryzuje się świetną oprawą.

W przypadku NBA 2K21 deweloperzy mogą jeszcze w dobry sposób wykorzystać dyski SSD, by zminimalizować ekrany wczytywania, a twórcy pewnie zadbali także o funkcje kontrolera DualSense – łatwo sobie wyobrazić integrację gry z haptycznymi wibracjami oraz adaptacyjnymi triggerami.

Źródło: YouTube.com

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych