Need for Speed: Hot Pursuit Remastered na rozgrywce. Znamy polską cenę produkcji

News
3677V
Need for Speed: Hot Pursuit Remastered na rozgrywce. Znamy polską cenę produkcji
Wojciech Gruszczyk | 05.10.2020, 19:22

Need for Speed: Hot Pursuit Remastered został oficjalnie zapowiedziany i produkcja wylądowała już w sklepie Microsoftu, więc wszyscy zainteresowani gracze mogą złożyć zamówienia przedpremierowe na grę. Poznaliśmy tym samym ostateczną cenę tytułu i możemy sprawdzić czysty gameplay.

Po miesiącach przecieków, Electronic Arts w końcu zapowiedziało Need for Speed: Hot Pursuit Remastered. Produkcja przyjedzie na PlayStation 4, Xboksa One, Nintendo Switcha oraz komputery osobiste w przyszłym miesiącu, więc gracze mogą szykować się na ostrą jazdę bez trzymanki.

Gra jest już dostępna w cyfrowych sklepach Microsoftu oraz Sony i Need for Speed: Hot Pursuit Remastered zostało wyceniony na kolejno 179,99 zł i 169 zł. W sklepie amerykańskiej korporacji potwierdzono również szczegół, który raczej nie jest specjalnie zaskakujący – pozycja będzie także dostępna na Xboksie Series X i Xboksie Series S dzięki wstecznej kompatybilności. Tytuł jest jednak oficjalnie oznaczony w systemie, więc możemy mieć pewność, że bez problemu zagramy w pozycję na nowej generacji.

W Sieci wylądowały już pierwsze fragmenty rozgrywki i Need for Speed: Hot Pursuit Remastered wygląda „przyjemnie”. Nikt raczej nie powinien oczekiwać ładniejszej oprawy, ale pewnie znajdzie się część graczy, która z dużą radością sprawdzi pozycję i zmierzy się z dynamicznych wyścigach.

 

Źródło: YouTube.com https://www.microsoft.com/pl-pl/p/xbox-now/9nmbjq0265zk? https://store.playstation.com/pl-pl/product/EP0006-CUSA23265_00-NEEDFORSPEEDHPR0

Komentarze (72)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper