Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 05.10.2020 13:53
Xbox Series X konsola
6756V

Xbox Series X z prezentacją 20 gier w 4K, 60 fps i HDR

Pojawiają się kolejne materiały prezentujące jakość rozgrywki na Xboksie Series X. Najnowszy gameplay pokazuje możliwości next-genowej konsoli Microsoftu i pozwala spojrzeć na rozgrywkę z aż 20 tytułów. Na liście pojawiają się mocne pozycje z między innymi aktualnej generacji.

Dziennikarze sprawdzający możliwości Xboksa Series X mogą aktualnie włączać gry z katalogu wstecznej kompatybilności, ale już teraz pojawiły się bardzo pozytywne informacje dotyczące rozgrywki w produkcje z Xboksa One. Tytuły aktualnie nie posiadają ulepszeń, jednak nawet bez tego działają szybciej i wyglądają lepiej na nowej konsoli.

Teraz możemy sprawdzić nowy gameplay z Xboksa Series X, na którym zobaczycie rozgrywkę z aż 20 gier – produkcje działają w rozdzielczości 4K przy 60 klatkach na sekundę, a nawet korzystają z dobrodziejstw wsparcia HDR. Sytuacja jest interesująca, ponieważ prezentacja obejmuje nie tylko pozycje z Xboksa One, ale również Xboksa 360 i pierwszego Xboksa.

Szczerze mówiąc już nie mogę się doczekać momentu, gdy Microsoft rozpocznie prezentowanie możliwości Xboksa Series X w grach z konkretnymi ulepszeniami – wcześniej firma zapowiadała, że odczujemy wyraźny skok płynności animacji (z 30 na 60 fps i 60 na 120 fps).

Na materiale zobaczycie rozgrywkę z następujących gier: Control (Xbox One), Destiny 2 (Xbox One), Monster Hunter World (Xbox One), Panzer Dragoon Orta (Xbox), Fusion Frenzy (Xbox), Final Fantasy XV (Xbox One), Sekiro: Shadows Die Twice (Xbox One), Fallout: New Vegas (Xbox 360), Crackdown 3 (Xbox One), AC: Odyssey (Xbox One), Hydro Thunder Hurricane (Xbox 360), Doom Eternal (Xbox One), Gears of War 3 (Xbox 360), Banjo Kazooie (Xbox 360), Quantum Break (Xbox One), Halo Anniversary (Xbox 360), RDR2 (Xbox One), Sunset Overdrive (Xbox One), Geometry Wars i Rise of the Tomb Raider (Xbox One).

Źródło: https://wccftech.com/new-xbox-series-x-4k-60fps-hdr-gameplay-videos/

Tagi: gameplay Microsoft Xbox Xbox Series X