Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 05.10.2020 13:03
PlayStation
7798V

7 trofeów z konsol PlayStation tylko dla największych farciarzy

Brytyjski oddział Sony nie próżnuje, dostarczając nam kolejnych ciekawych materiałów wideo. Tym razem ekipa PlayStation Access zwraca uwagę graczy na ciekawe Trofea.

W przypadku niektórych Trofeów warunki ich zdobycia są tak wykręcone, że o ich odblokowaniu mogą mówić tylko najwięksi szczęściarze. Chodzi przykładowo o wyzwanie z Gran Turismo 6 "Three of a kind". Takich trochę przekombinowanych osiągnięć, krzyżujących plany łowcom "Platyn" jest na konsolach PlayStation więcej. Poniżej ich lista, wybrana przez PlayStation Access, czyli oficjalny, youtube'owy kanał Sony.

  • Gran Turismo 6 - Three of a kind. Wymóg uzyskania wyniku okrążenia z takimi samymi trzema ostatnimi cyframi po przecinku (np. w 46,555 sekund)
  • Persona 4 Golden - Lucky Me! Konieczność wygrania nagrody w automacie (problem polega na tym, że jednego dnia mamy tylko kilka możliwości na skorzystanie z automatu).
  • Assassin's Creed: Black Flag - Sharing is Caring. Konieczność podzielenia się każdym typem odkrycia w grze ze znajomymi.
  • BioShock: The Collection - Lucky Winner - Konieczność rozbicia banku w "jednorękim bandycie".
  • Sniper Elite V2 Remastered - Pass the Buck. Wymóg wykonania headshota rykoszetującym pociskiem.
  • Rocket League - Break Shot. Konieczność wbicia gola poprzez popchnięcie samochodu oponenta (chociaż w tym przypadku można się łatwo umówić na "ustawkę" ze znajomym).
  • Fall Guys - Infallible. Wymóg wygrania 5 starć pod rząd.

W kwietniu okazało się, że konsole PS3 i PS4 oferują już 10 tysięcy gier z trofeami. Więcej na ten temat przeczytacie tutaj.

Źródło: YouTube

Tagi: PlayStation ps4 sony