Yakuza: Like a Dragon na rozgrywce z Xbox Series X. Materiał pokazuje, jak wypada nowa konsola

Gry
1164V
Yakuza: Like a Dragon na rozgrywce z Xbox Series X. Materiał pokazuje, jak wypada nowa konsola
Kajetan Węsierski | 03.10.2020, 12:30

W Internecie pojawił się zapis rozgrywki z najnowszej odsłony Yakuzy, w którą grano na konsolach nowej generacji od Microsoftu. Zdecydowanie warto rzucić okiem! 

Jeszcze w lipcu dowiedzieliśmy się, że Yakuza: Like a Dragon zadebiutuje na konsoli PlayStation 5, co zdawało się sprawą wręcz pewną. Nikt się jednak nie mógł spodziewać tego, że projekt trafi na premierę na Xbox Series X|S, a posiadacze sprzętu od Sony będą musieli poczekać aż do przyszłego roku. 

W nocy, w Sieci, pojawił się natomiast bardzo ciekawy materiał, który pozwala nam przyjrzeć się temu, jak gra wypada właśnie na wspomnianych konsolach nowej generacji od Microsoftu. Wszystko to miało miejsce w trakcie specjalnego podcastu Xboksa z Majorem Nelsonem, gdzie zaproszono Scott'a Stricharta z SEGI. Ten opowiedział co nieco o samej produkcji, a my mogliśmy zobaczyć, jak ta wygląda w praktyce. 

Kolejna odsłona niezwykle lubianej serii Yakuza prezentuje się bardzo ładnie i zdecydowanie warto rzucić na okiem, choć próżno szukać wybitnych doznań wizualnych. Możemy oglądać jedną z misji, w której nasz protagonista będzie musiał poradzić sobie z kilkoma nieprzyjemnymi gostkami. 

Jeśli jesteście zainteresowani produkcją, zdecydowanie warto przesłuchać całości (oczywiście w języku angielskim), a jeżeli ciekawi Was wyłącznie praktyczna strona, to transmisja rozgrywki rozpoczyna się w 57:21. Dajcie znać, jak wrażenia!

Źródło: https://gamingbolt.com/yakuza-like-a-dragon-unleashes-the-power-of-crustaceans-in-latest-gameplay-footage

Komentarze (51)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper