Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 02.10.2020 19:29
Cobra Kai 3
1972V

Cobra Kai 3 z datą premiery. Netflix zamawia 4. sezon

Netflix potwierdził właśnie datę premiery trzeciego sezonu „Cobra Kai”, a jednocześnie platforma ujawniła prace nad kolejną historią. Nowe odcinki serialu zostaną opublikowane na samym początku 2021 roku.

W sierpniu informowaliśmy naszych czytelników o przejęciu serii „Cobra Kai” przez Netflix, a w zeszłym miesiącu przedstawiliśmy naszą recenzję dwóch pierwszych sezonów. Teraz przychodzimy z kolejnymi dobrymi informacjami – platforma szykuje widzów na premierę.

Cobra Kai 3” zadebiutuje na serwerach amerykańskiej firmy 8 stycznia 2021 roku. Jest to pierwsza, przyszłoroczna produkcja, której Netflix potwierdził datę premiery. Trzeba przyznać, że jest to zastanawiający ruch, który pewnie ma większy sens biorąc pod uwagę oczekiwania fanów.

Netflix podał jeszcze jedną ważną wiadomość: historia nie zostanie zakończona po trzech sezonach. Zamówiono czwartą historię, która zadebiutuje w późniejszym terminie – możemy oczekiwać debiutu na początku 2022 roku.

Są to dwie bardzo pozytywne wiadomości dla fanów „Cobra Kai”, które powinny ich przygotować na nadciągające atrakcje. Można jedynie żałować, że na najnowsze odcinki musimy zaczekać aż do 2021 roku.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Cobra Kai Cobra Kai 3 Cobra Kai 4