Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 24.08.2020 17:59
Cobra Kai
922V

Cobra Kai trafi na Netflix. Platforma zapowiada nowy sezon

Netflix potwierdził szczegóły przejęcia „Cobra Kai”. Serial będzie dostępny na serwerach platformy od końcówki miesiąca, a to dopiero początek, ponieważ streamingowy gigant zamierza rozwijać historię. W 2021 roku otrzymamy trzeci sezon.

Serial „Cobra Kai” to kontynuacja serii filmów „Karate Kid”, który został udostępniony na platformie YouTube Premium. Netflix postanowił zaopiekować się historią i zamierza wrzucić na swoje serwery trzeci sezon, ale na początku otrzymamy szansę zobaczenia pierwszych dwóch historii.

28 sierpnia odbędzie się premiera „Cobra Kai” i widzowie zobaczą wszystkie 20 odcinków pierwszych dwóch serii. Jest to świetna wiadomość dla zainteresowanych, którzy chcieli zobaczyć serial, ale nie byli przekonani do oferty YouTube Premium. W swoim czasie historie były dostępne za darmo, ale teraz niezbędny jest abonament YT.

Można mieć też nadzieję, że Netflix będzie chciał w odpowiedni sposób zaopiekować się całą serią i firma zaoferuje więcej niż jeden sezon. W końcu „Cobra Kai” ma duży potencjał – serial można w ciekawy sposób rozwijać.

Sprawdźcie również inne nowości zmierzające na Netflix.

Źródło: YouTube.com

Tagi: cobra kai netflix serial trailer zwiastun