Na Nintendo 3DS jeszcze trochę poczekamy

Gry
866V
Na Nintendo 3DS jeszcze trochę poczekamy
Bartosz Dawidowski | 22.06.2010, 06:57

Podczas konferencji E3 nie padła żadna konkretna data premiery konsolki 3DS. Nintendo przebąkiwało wcześniej, podczas spotkania z inwestorami, że nowy hardware pojawi się na rynku do marca 2011 roku. Jaka jest prawda? Już wiemy.

Podczas konferencji E3 nie padła żadna konkretna data premiery konsolki 3DS. Nintendo przebąkiwało wcześniej, podczas spotkania z inwestorami, że nowy hardware pojawi się na rynku do marca 2011 roku. Jaka jest prawda? Już wiemy.xxxxx


Podczas konferencji Nintendo 3DS został zaprezentowany w odpowiednim entourage'u, natomiast zabrakło konkretów na temat daty premiery sprzętu. "Reggie" Fils-Aime, przez amerykańskiego oddziału Nintendo obwieścił jednak po imprezie w Los Angeles, że konsolkę wyświetlającą obraz stereoskopowy zobaczymy w sklepach maksymalnie do 31 marca 2011 roku:

"Nintendo planuje wydanie swojego nowego handhelda na wszystkich naszych głównych rynkach do21 marca 2011 roku" - powiedział Fils-Aime. "Powód dla którego nie ujawniliśmy na E3 ceny, ani przewidywanej daty premiery 3DS podczas targów E3 jest - po pierwsze - chcieliśmy najpierw zbadać wrażenia graczy i ich stosunek do naszej najnowszej propozycji. Po drugie: będziemy zapowiadać indywidualnie konsolkę na każdy z głównych rynków. Data premiery może się więc różnic w Japonii, USA i Europie. Natomiast pewnikiem jest, że 3DS wystartuje na wszystkich rynkach na pewno do 31 marca 2011. To nieprzekraczalna data"

Niektóre sklepy internetowe już zaczynają zbierać pre-ordery na 3DS-a. Strony takie jak EB Games wystawiły już na swoich witrynach ceny za nowe urządzenie (340$). Łatwo odnieść wrażenie, że te sklepy wiedzą coś więcej, niż cała reszta branży. Nie zawsze tak jednak jest w rzeczywistości. Na oficjalną poprzeczkę cenową 3DS-a musimy jeszcze poczekać.

Dalsza część tekstu pod wideo
Źródło: własne

Komentarze (37)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper