Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 02.10.2020 10:16
Mario Kart Live
910V

Mario Kart Live: Home Circuit. Reklama i gameplay przedstawiają unikalny pomysł Nintendo

Mario Kart Live wbije się na rynek w połowie października i wiadomo już, że tanio nie będzie. Nintendo kontynuuje akcję reklamową swojej produkcji.

Polskie ceny pakietów Mario Kart Live Home Circuit wynoszą prawie 400 zł. Skąd taka cena? Ano, z faktu, że w pakiecie otrzymujemy model gokarta (z kierowcą - do wyboru wersja z Mario lub Luigim), którym będziemy zdalnie sterować, wykorzystując do tego Nintendo Switch.

W grze sami projektujemy swoje trasy, wyznaczając ich granice przez dołączone do zestawu bramki i znaczniki trasy. Baterię gokarta zasilamy przez standardową ładowarkę od smartfonów.

Poniżej znajdziecie zwiastun i gameplay z Mario Kart Live. Pakiety z grą trafią do Polski 16 października. Jak widać gra korzysta z Rzeczywistości Rozszerzonej, rejestrując obraz z kamerki umieszczonej w gokarcie. Na deser Nintendo przygotowało dla nas krótki wywiad z głównymi autorami gry.

Nintendo rekomenduje, by posiadać przestrzeń na tor o minimalnych wymiarach 3 x 3,7 m.Tagi: Mario Kart Live: Home Circuit Nintendo Valan Studios