Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 02.10.2020 09:06
Flight Simulator Polska
2168V

Microsoft Flight Simulator. Piękny polski akcent w reklamie europejskich pejzaży

Microsoft Flight Simulator, który zmierza na konsole Microsoftu, a aktualnie jest dostępny wyłącznie na PC, nie przestaje zadziwiać swoją oprawą graficzną.

Ostatnio Microsoft i Asobo zabrały nas w podróż nad najbardziej ikonicznymi miejscami Afryki i Japonii. Tym razem świeża reklama podejmuje temat Europy. 

Na oficjalnym, youtubowym kanale Xbox pojawił się świetny materiał wideo, przedstawiający tym razem najpiękniejsze pejzaże ze Starego Kontynentu. Dzięki filmikowi możemy przyjrzeć się Barcelonie, masywowi Mont Blanc, renesansowej Florencji, Pradze, potężnym zamkom z Austrii i Niemiec czy cudownym Atenom, z ogromnym akropolem w centralnej części. W filmiku pojawił się też motyw z Polski. To widok znad Tatrzańskiego Parku Narodowego, który pojawia się w 1:44 nagrania.

Sprawdźcie też przy okazji ostatnie reklamy Microsoft Flight Simulator,  czyli widoki znad Japonii i Afryki. Jest co podziwiać!

Niestety w grze, w związku z proceduralnym tworzeniem świata, czasami dochodzi do błędów. Taki przykład możecie sprawdzić poniżej - gracze odnaleźli anomalię dotyczącą położenia lotniska Lagoa Nova, które znajduje się w... ogromnej depresji.

Tagi: Asobo Studio Microsoft Flight Simulator Xbox Game Studios