World of Warcraft: Shadowlands nie zadebiutuje w terminie. Blizzard zmienia plany tuż przed premierą

Gry
947V
World of Warcraft: Shadowlands nie zadebiutuje w terminie. Blizzard zmienia plany tuż przed premierą
Iza Łęcka | 02.10.2020, 09:42

Na niespełna miesiąc przed premierą World of Warcraft: Shadowlands, Blizzard zmienia plany i nie zaproponuje graczom dodatku w październiku. Pragnąc zaoferować dopracowaną przygodę, podjęto trudną decyzję o przełożeniu debiutu.

Od 27 października gracze powinni wkroczyć do Krainy Cieni, by rozpocząć poznawanie nowej przygody i dołączyć do jednej z czterech frakcji. Blizzard jednak nie jest gotowy na zaoferowanie nowego rozszerzenia do World of Warcraft.

John Hight, producent wykonawczy World of Warcraft, na witrynie produkcji opublikował wiadomość, w której określił, że dodatek zostanie opublikowany w późniejszym terminie – studio zaproponuje rozgrywkę jeszcze w tym roku.

Deweloperzy z Blizzarda dopracowali już regiony, kampanię, system levelowania, historię, ale wsłuchując się w kolejne opinie społeczności, chcieli również zająć się dopracowaniem poszczególnych elementów, dopieszczeniem balansu oraz należytym przygotowaniem wydarzeń po zakończeniu głównego wątku (end game).

13 października na serwerach World of Warcraft zostanie opublikowany pre-path Shadowlands, który zaproponuje kilka nowości – w tym nowy system levelowania. Jednocześnie gracze w dogodnym momencie zostaną zaproszeni na wielkie, przedpremierowe wydarzenie, które wprowadzi ich do nowego świata, jednak obecnie Blizzard nie zdradza szczegółowych informacji

„Blizzzard stawia na jakość. Wierzymy, że Shadowlands będzie czymś wyjątkowym, i dowiedzieliśmy się z wielu wiadomości od Was, że czujecie to samo. Potrzebujemy dodatkowego czasu, aby upewnić się, że Shadowlands zaprezentuje swój pełny potencjał.”

Sprawdźcie zwiastun World of Warcraft: Shadowlands oraz poznajcie nasze wrażenia z książki wprowadzające do tego dodatku.

Źródło: https://worldofwarcraft.com/en-gb/news/23536678/an-update-on-shadowlands

Komentarze (19)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper