Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 25.03.2020 22:30
Rogue Company bohaterowie
766V

Rogue Company to sieciowy shooter, którego twórcy stawiają na cross-play i cross-progresję

Rogue Company to najnowsza produkcja wydana przez Hi-Rez Studios. Gra nie wygląda specjalnie okazale, ale dynamiczna akcja może zachęcić niektórych graczy do zainteresowania się tytułem. Sprawdźcie pierwszy zwiastun, który został obładowany rozgrywką.

Rogue Company to sieciowa strzelanka, w której liczą się umiejętności graczy. Zainteresowani otrzymają w swoje łapy najemników ze specjalnymi zdolnościami i tylko odpowiednie wykorzystanie skilli może przynieść upragnione zwycięstwo.

Twórcy z First Watch Games są wspierani przez Hi-Rez Studios i ich produkcja od początku będzie dostępna na czterech platformach (PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch, PC), a deweloperzy zapewnią cross-platformowe pojedynki z cross-progresją.

Pierwszy zwiastun pokazuje sporo pojedynków – gameplay nie wygląda specjalnie odkrywczo, oprawa nie zachęca, ale może przynajmniej rozgrywka zapewni odpowiednie wrażenia? Przekonamy się już wkrótce.

W Rogue Company gracze wcielą się w najemników, którzy mogą zajmować się najtrudniejszymi misjami:

„Rogue Company to supertajny syndykat elitarnych najemników, którzy za odpowiednią kwotę staną przeciwko nawet największym szumowinom. Rogue Company to nielegalne rozwiązanie, które umożliwia naprawę zepsutego sytemu. Większość świata uważa, że historie o tej organizacji to tylko pogłoski. Świadomi wiedzą jednak, że agenci Rogue Company są niezbędni do realizacji najbardziej niebezpiecznych i wymagających misji na świecie. Podzieleni na zespoły gracze wcielający się w najemników z Rogue Company wybierają broń i eksplorują świat w wielu kultowych lokacjach, aby zakończyć online różne tryby PVP.”

Sprawdźcie kolejne informacje o grze:

Źródło: YouTube.com

Tagi: First Watch Games Hi-Rez Studios Rogue Company