Iza Łęcka Iza Łęcka 01.10.2020 11:51
Google Play Pass
1806V

Google Play Pass w Polsce. Znamy ceny usługi

Google właśnie potwierdziło uruchomienie Google Play Pass w Polsce. Jest to specjalna abonamentowa usługa dostępna dla graczy, którzy uwielbiają rozgrywkę na smartfonach i tabletach. Dzięki propozycji użytkownicy sprzętów z Androidem otrzymają dostęp do setek aplikacji i gier, bez reklam oraz wewnętrznych zakupów.

Usługi abonamentowe cieszą się coraz większą popularnością, a kolejni gracze chętnie sięgają chociażby po Xbox Game Pass. Google już w zeszłym roku zaprezentowało swój pomysł, tymczasem możemy potwierdzić, że Google Play Pass już w tym tygodniu będzie dostępny w Polsce.

Wszyscy chętni mogą skorzystać z bezpłatnego, miesięcznego okresu próbnego, a subskrypcja w Polsce została wyceniona na 22,99 zł na miesiąc lub 139,99 na rok. Google podkreśla, że propozycja jest przygotowana dla szerokiego grona odbiorców, gdyż w bibliotece znajdują się zróżnicowane gry i aplikacje, a zestawienie wciąż rośnie – na liście Play Passa pojawiają się także najnowsze produkcje.

„W kolekcji Play Pass użytkownicy znajdą setki tytułów - od gier, które pomogą im się zrelaksować, po aplikacje zwiększające produktywność. Ponadto ulubione klasyki, takie jak np. Sonic the Hedgehog, a także znane wszystkim tytuły m.in. Monument Valley, Terraria czy Star Wars: Knights of the Old Republic. Inne warte uwagi pozycje, to między innymi LIMBO, This War of Mine czy Teslagrad. Co miesiąc pojawiać się będą również kolejne aplikacje i gry - nowe wydania, takie jak Olo Loco i Bright Paw czy świetne tytuły - Dakka Squadron od Phosphor albo seria Worms od Team17, które pojawią się pod koniec tego roku.”

Wszystkie dostępne gry oraz aplikacje w Google Play Pass będą oznaczone specjalnym emblematem, biletem – odwiedzając Sklep Play, łatwo dostrzeżecie, które tytuły otrzymamy w ramach miesięcznej subskrypcji.

Źródło: Informacja prasowa: Monday – agencja komunikacji

Tagi: google google play pass play pass