Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 01.10.2020 10:34
Nowości w eShop. Nintendo reklamuje gry na Switch
1202V

Nowości w eShop. Nintendo reklamuje gry na Switch

Nintendo co miesiąc przypomina o nowościach z ostatnich dni, które pojawiły się w cyfrowej dystrybucji. Sprawdźmy zatem najciekawsze propozycje z września, które pojawiły się na Switch.

Zdecydowanie warto zainteresować się dwoma wrześniowymi nowościami z eShopu. Chodzi po pierwsze o Hades, czyli tytuł który zebrał niezwykle mocne oceny w recenzjach (warto poczytać więcej na ten temat w tym miejscu). Druga bardzo ciekawa produkcja to The Long Dark, która była już od kilku lat dostępna na innych platformach i wreszcie wskoczyła na Switch. Tytuł zapewnia niesamowite doznania survivalowe - to jedna z najmocniejszych gier tego typu, bardzo zachwalana przez fanów.

Kolejna ciekawa, wrześniowa nowość na Switch to port wspaniałego Ori and the Will of the Wisps. Nintendo zwraca też uwagę w filmiku na Paradise Killera, choć tu trzeba powiedzieć, że mamy do czynienia z raczej niszową propozycją. Warto też przypomnieć o nagłej i niespodziewanej premierze Kirby Fighters 2 (Nintendo praktycznie nie promowało tego tytułu). Pod koniec miesiąca w eShopie pojawiło się też Hotshot Racing i ciekawa turowa gra taktyczna roguelike pt. Othercide.

Przy okazji - przypominam o innej nowości ze Switch, czyli polskiej grze Warsaw.

Źródło: YouTube

Tagi: eshop Nintendo Switch