Iza Łęcka Iza Łęcka 01.10.2020 08:16
Cyberpunk 2077 Keanu Reeves
2515V

Cyberpunk 2077 na nowej reklamie z finału NBA. Keanu Reeves zaprasza do Night City

Cyberpunk 2077 znajduje się na ostatniej prostej – promocja gry również przechodzi w ostateczną fazę. Podczas pierwszego meczu finałowego rozgrywek NBA widzowie mogli zobaczyć reklamę gry, w której udział wziął Keanu Reeves.

Wczoraj włodarze CD Projekt potwierdzili, że cały zespół zwiększa intensywność prac nad Cyberpunkiem 2077 – niestety, crunch nie ominie również tej produkcji. Trzeba jednak przyznać, że dział odpowiedzialny za promocję przygody w Night City również nie próżnuje. Ostatnio prezentowaliśmy Wam najnowszy model sneakersów firmy Adidas, które będą w sprzedaży w czasie premiery gry, tymczasem możemy przyjrzeć się nowemu materiałowi promującemu najnowszy tytuł CD Projekt.

W przerwie podczas pierwszego tegorocznego meczu finałowego rozgrywek NBA, gdzie na parkiecie stanęli zawodnicy Los Angeles Lakers oraz Miami Heat, widzowie mogli zobaczyć dynamiczną reklamę promującą Cyberpunk 2077. Na materiale możemy ujrzeć Keanu Reevesa, który opisuje Night City jako miejsce niezwykle niebezpieczne. Gracz jednak nie jest bezbronny, a może dokonać wszelkich zmian w swoim ciele, również poprzez cybernetyczne wszczepy.

Finałowe rozgrywki NBA cieszą się sporą popularnością wśród sympatyków koszykówki, więc promocja gry w tym czasie wydaje się bardzo dobrą decyzją – w końcu jeszcze większa publika usłyszy o Cyberpunku 2077. W zeszłym roku wszystkie mecze finałowe NBA zobaczyło ponad 15 milionów widzów. Podoba Wam się nowa reklama gry z udziałem Reevesa?

Źródło: Twitter: geoffkeighley

Tagi: CD Projekt CD Projekt RED Cyberpunk 2077 finały NBA Keanu Reeves NBA reklama