Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 30.09.2020 20:01
overawtch
30121V

Overwatch za darmo! Blizzard rozdaje swoją wielką grę

Blizzard chce najwidoczniej znacząco zwiększyć liczbę graczy w swojej wielkiej strzelance. Overwatch jest dostępny za darmo na PC i choć oficjalnie z oferty mogą skorzystać gracze z Ameryki, to jednak Europejczycy również biorą udział w promocji – wystarczy podać losowy kod pocztowy ze Stanów Zjednoczonych.

Blizzard często oferuje Overwatch w licznych „darmowych weekendach”, ale najnowsza promocja jest zupełnie inna. Teraz deweloperzy postanowili rozdać strzelankę wszystkim zainteresowanym i jeśli gracz wyrazi chęć odebrania pozycji – otrzyma ją na zawsze.

Zaznaczam: promocja została przygotowana dla mieszkańców USA, ale gracze z innych regionów również wysyłają zgłoszenia. Wystarczy podczas składania wniosku podać losowy adres ze Stanów Zjednoczonych, by móc wypełnić kwestionariusz.

Promocja jest związana z Overwatch League, a gracze po wypełnieniu dokumentu muszą zaczekać maksymalnie 72 godziny – następnie w ich skrzynkach pojawi się kod na Battle.net zawierający pozycję oraz 200 żetonów Overwatch League do przeznaczenia na przedmioty kosmetyczne.

Sytuacja jest zaskakująca, bo choć Overwatch ma już swoje lata, to jednak produkcja wciąż cieszy się dużym zainteresowaniem. W dodatku strzelanka będzie powiązana z Overwatch 2 – deweloperzy zapewnią wspólne serwery, ale pierwsza część aktualnie nie będzie otrzymywać nowych herosów.

Źródło: Twitter: Wario64

Tagi: blizzard Blizzard Entertainment Overwatch