Iza Łęcka Iza Łęcka 30.09.2020 11:47
Król Canal Plus
717V

Król od Canal+ na klimatycznym trailerze. Walki gangsterskie na ulicach Warszawy

Jesień w ramówce Canal+ zapowiada się całkiem obiecująco. Serial w reżyserii Jana P. Matuszyńskiego zadebiutuje już w listopadzie i doczekał się pierwszego oficjalnego zwiastuna.

„Król” to najnowsza ośmioodcinkowa produkcja Canal+ oparta na powieści Szczepana Twardocha o tym samym tytule. Wydarzenia rozgrywają się w 1937 roku w Warszawie, nad którą rozpościera się widmo faszyzmu. Miasto trzyma jednak w garści żydowski gang pod wodzą polskiego socjalisty, Kuma Kaplicy, a prym w nim wiedzie bardzo popularny wśród kobiet bokser, Jakub Szapiro. Bohater pragnie kiedyś zastąpić Kaplicę i stać się królem stolicy. Tymczasem narastające niepokoje w państwie i niezwykle szybko zmieniająca się sytuacja Polski sprawiają, że Warszawa może doświadczyć kilku zmian, które odcisną również swoje piętno na gangu Kaplicy. Szapiro stanie do decydującej walki o wpływy...

Premiera serialu „Król” odbędzie się 6 listopada na kanale CANAL+ PREMIUM oraz w nowej usłudze CANAL+ „Telewizja przez Internet”. W związku ze zbliżającą się premierą, możecie prześledzić oficjalny trailer produkcji. Musicie przyznać, że materiał prezentuje się niezwykle klimatycznie, oddając atmosferę panującą na ówczesnych ulicach Warszawy.

Przypomnijmy, że za reżyserię „Króla” odpowiada Jan P. Matuszyński, a na ekranie zobaczymy między innymi Michała Żurawskiego, Kacpra Olszewskiego, Arkadiusza Jakubika, Borysa Szyca, Magdalenę Boczarską, Adama Bobika, Adama Ferency, Lenę Góra, Barbarę Jonak, Andrzeja Kłaka, Aleksandrę Konieczną czy Mikołaja Kubackiego.

Cóż zapowiada się całkiem ciekawy serial z oferty Canal+. Tymczasem w oczekiwaniu na „Króla”, sprawdźcie do jakiej ofensywy przygotowuje się platforma i co zmieni się w oferowanych przez Canal+ usługach.

Źródło: Informacja prasowa: Canal+

Tagi: canal canal plus canal+ król trailer