Iza Łęcka Iza Łęcka 30.09.2020 07:34
Ghost of Tsushima PS4 Gra Generacji Sony
8337V

Gry Generacji w promocji. Sony przecenia część „najlepszych gier z PS4”

Sony zaprosiło graczy na wymowną promocję „Gry Generacji”, która według założeń uwzględnia część najlepszych gier, jakich możemy doświadczyć na PS4. Wszystkie produkcje mają być dostępne w lepszych cenach, ale jak zawsze jest to dyskusyjne.

Od dzisiaj do 14 października na PlayStation Store będzie dostępna promocja „Gry Generacji”, która według Sony ma zaproponować graczom jedne z najlepszych produkcji ery PlayStation 4 w niższych cenach. Oferta jest interesująca, choć bez wątpienia znajdą się osoby, których zaskoczy pojawienie się w zestawieniu takich gier jak: Disintegration, Grand Ages: Medieval, God’s Trigger, Strange Brigade czy też nawet Sniper Elite V2 Remastered. Moglibyśmy sądzić, że przedstawione tytuły zostały przecenione równolegle ze wspomnianymi „Grami Generacji”, jednak Japończycy wspominają o tytułach na własnej stronie.

Niewątpliwie, w ofercie brakuje takich produkcji jak God of War, Uncharted 4: Kres Złodzieja, Bloodborne, Red Dead Redemption 2, GTA 5, Spider-Man czy też Persona 5 – i choć zdaję sobie sprawę, że część czytelników naszego portalu może nie doceniać  chociażby czwartej przygody Nathana Drake'a, tak już nowa opowieść Kratosa, wielkie hity Rockstar lub krwawy tytuł From Software to gry, których debiuty były szeroko komentowane, a część z nich wpłynęła na branżę.

Sony reklamuje ofertę promocją na Ghost of Tsushima (nasza recenza) – tytuł kupimy za 228,31 zł w przypadku standardowej wersji lub 266,49 zł za Cyfrową Edycję Deluxe.

Gry Generacji z PS4 w promocji

Gra Cena promocyjna Cena PS Plus
PS4™
A Way Out 111,60 zł  
Dragon Age™: Inkwizycja - Edycja 'Gra Roku' 111,60 zł  
STAR WARS Jedi: Upadły zakon™ 260,10 zł  
PS Vita
GOD EATER 2 Rage Burst 31,35 zł  

Sprawdźcie również ostatnią promocję na gry w pudełkach.

Źródło: https://blog.playstation.com/2020/09/29/games-of-a-generation-promotion-comes-to-playstation-store/

Tagi: gry na ps4 playstation 4 promocja promocja ps4 ps4 sony