Iza Łęcka Iza Łęcka 30.09.2020 11:15
Film Uncharted Tom Holland
1309V

Film Uncharted otrzymał błogosławieństwo. Neil Druckmann pojawił się na planie

Sony realizuje plan przeniesienia „Uncharted” na wielki ekran. Plan produkcji odwiedził Neil Druckmann, który miał okazję porozmawiać z odtwórcą głównej roli. Tom Holland nie ukrywał zadowolenia ze spotkania z twórcą najnowszej przygody Nathana Drake'a.

Sony od lat próbowało zrealizować film „Uncharted”, ku uciesze wielu sympatyków serii obraz w końcu powstaje, a Tom Holland wciela się w młodego Drake'a. Aktor ostatnio zachwycał się postępującymi pracami na planie, natomiast obecnie potwierdził ciekawostkę – na planie zawitał Neil Druckmann.

Dyrektor kreatywny i współtwórca scenariusza do Uncharted 4: Kres złodzieja oraz The Last of Us 2 postanowił odwiedzić ekipę twórców filmowego „Uncharted” i miał okazję porozmawiać z Hollandem.

Tom Holland podkreślił, że jest wielkim fanem pracy Druckmanna, który w odpowiedzi odwołał się do stroju aktora. Niestety, twórca The Last of Us 2 nie udostępnił jakichkolwiek szczegółów i nie przedstawił dodatkowych informacji o kreacji młodego Nathana Drake'a.

Jak widać, wiceprezes Naughty Dog postanowił sprawdzić, jak przebiegają prace nad filmową adaptacją „Uncharted” i najwidoczniej jest zadowolony. My niestety musimy zaczekać na kolejne materiały z planu, bo pierwsze zdjęcia nie rozbudziły w sympatykach zbyt wielkiego optymizmu.

Źródło: https://www.pushsquare.com/news/2020/09/neil_druckmann_visits_insane_uncharted_movie_set_with_tom_holland

Tagi: film tom holland Neil Druckmann uncharted