Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 29.09.2020 17:06
Games with Gold
2947V

Games with Gold na październik. Microsoft przedstawił 4 gry

Microsoft właśnie ujawnił cztery gry przygotowane dla klientów Xbox Live Gold. Gracze otrzymają pozycje w ramach oferty Games with Gold i pierwsze tytuły zostaną udostępnione jeszcze w tym tygodniu. Poznajcie szczegóły i weźcie udział w ankiecie.

Games with Gold - październik 2020

 • Slayaway Camp: Butcher’s Cut 
  - Rok premiery: 2017 (PS4)
  - Średnia ocen: 75%
 • Maid of Sker 
  - Rok premiery: 2020 (XOne)
  - Średnia ocen: 62%
 • Sphinx and the Cursed Mummy 
  - Rok premiery: 2003 (Xbox)
  - Średnia ocen: 79%
 • Costume Quest 
  - Rok premiery: 2010 (PS3)
  - Średnia ocen: 77%

Microsoft zaprezentował listę gier przygotowanych do klientów Xbox Live Gold, ale trudno tym razem wyróżnić choćby jeden tytuł, który prezentowałby bardzo wysoką jakość. Zestawienie jest z jednej strony mocno przestarzałe (gry z 2003 i 2010 roku) lub nie oferują oczekiwanego poziomu. Raczej tylko nieliczni będą zadowoleni z przedstawionych gier.

Znacznie lepiej prezentują się dzisiaj zapowiedziane propozycje dla klientów Xbox Game Pass – w tym wypadku zagramy w między innymi DOOM Eternal, a musimy pamiętać, że są to pierwsze produkcje z październikowego zestawienia. Microsoft potwierdził także szczegóły premiery EA Play w katalogu Xbox Game Pass Ultimate.

Games with Gold już od dłuższego czasu nie prezentuje wielkich hitów i nieporównywalnie lepiej w tym wypadku prezentuje się oferta Xbox Game Pass.

Źródło: YouTube.com

Tagi: games with gold gwg Microsoft xbox live