Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 28.09.2020 17:27
xbox hall of fame
2499V

Xbox Hall of Fame wystartowało! Microsoft zaprasza graczy na wielkie wydarzenie

Microsoft nie zwalnia i właśnie zapowiedziano Xbox Hall of Fame. Jest to specjalne wydarzenie dla wiernych fanów, którzy mogą przejść do historii marki Xbox. Sympatycy serii mogą wygrać nawet Xboksy Series X.

Microsoft właśnie zaprosił graczy do wyjątkowego wydarzenia. Fani marki Xbox mogą zagościć w Xbox Hall of Fame – obok konsol Xbox Series X oraz innych nagród, zainteresowani przejdą do historii swojej ulubionej konsoli.

„Zagość w Xbox Hall of Fame — konsola Xbox Series X i inne wspaniałe nagrody czekają. Dla każdego kraju biorącego udział w programie będzie dostępnych osiem miejsc w Hall of Fame i zostanie wyłonionych ośmiu zdobywców nagród, więc pokuś się o zwycięstwo. Po prostu zarejestruj się poniżej za pomocą swojego tagu gracza, sprawdź kategorie i graj, aby wygrać.”

Gracze będą uczestniczyć w różnych wydarzeniach, a najlepsza ósemka sympatyków Xboksa z każdego kraju zostanie wpisana na listę Xbox Hall of Fame. Tak prezentują się przedstawione konkurencje:

 • Zdobywca osiągnięć - Ile osiągnięć udało Ci się odblokować w trakcie trwania tej generacji? (od 22 listopada 2013 roku do 19 października 2020 roku)
 • Władca Game Pass - W Xbox Game Pass pojawiły się setki gier, ale w ile z nich było Ci dane zagrać? Graj dalej, a zapewnisz sobie miejsce w Xbox Hall of Fame (od 22 listopada 2013 roku do 19 października 2020 roku)
 • Gamerscore Legend - Myślisz, że zdobyłeś więcej punktów Gamerscore niż ktokolwiek inny w trakcie trwania tej generacji? Zbierz jeszcze więcej w ciagu najbliższych kilku tygodni, aby zagwarantować sobie miejsce w Xbox Hall of Fame (od 22 listopada 2013 roku do 19 października 2020 roku)

Microsoft ujawnił także pięć wyzwań, dzięki którym Polacy mogą trafić do Xbox Hall of Fame:

 • Legendarny kapitan Sea of Thieves – Zdobądź jak najwięcej złota w rejsie Athena's Fortune Emissary podczas weekendu kwalifikacyjnego. To wyzwanie jest dostępne tylko dla statusu Pirate Legends, więc jeśli jeszcze go nie masz, zdobądź przynajmniej 50. miejsce w rankingu wszystkich trzech Kompanii handlowych! (od 2 do 4 października)
 • Mistrz Gamerscore – Ile punktów Gamerscore uda Ci się zebrać w okresie kwalifikacyjnym? Chcesz uzyskać najlepsze rezultaty, więc starannie wybieraj gry i odpowiednio planuj swoje kroki (od 1 do 19 października)
 • Forza Horizon 4 Okrążenie Hall of Fame – Zbalansuj prędkość, pokonywanie zakrętów i nieustępliwy pęd ku chwale. Twoim celem jest najszybsze okrążenie na specjalnym torze Hall of Fame podczas prowadzenia McLarena Senny 2018 (od 11 października do 22 listopada)
 • Pogromca osiągnięć – Szybkie i łatwe osiągnięcia nigdy nie wyglądały lepiej. Odblokuj ich jak najwięcej w trakcie tygodnia kwalifikacyjnego, aby przejść do historii (od 1 do 19 października)
 • Zabójca zombie State of Decay 2 – Przejdź do sedna problemu. Rozpocznij nową mapę Strefy standardowej i usuń wszystkie serca plagi tak szybko, jak to możliwe - bez żadnej pomocy z trybu dla wielu graczy (od 16 do 18 października)

Tak prezentują się nagrody:

 • Konsole Xbox Series X
 • Unikalne kolekcjonerskie trofeum Xbox Hall of Fame
 • Limitowana edycja bluzy z kapturem Xbox Hall of Fame
 • 12-miesięczny dostęp do Xbox Game Pass Ultimate

W Xbox Hall of Fame mogą uczestniczyć Polacy, ale zainteresowani muszą mieć 17 lat. Wszystkie dodatkowe szczegóły znajdziecie na witrynie Microsoftu. Sprawdźcie również pierwsze testy next-genowego Xboksa oraz poznajcie nowe szczegóły dotyczące przejęcia Bethesdy przez korporacją z Redmond.

Źródło: https://www.xbox.com/pl-PL/promotions/hall-of-fame

Tagi: Xbox xbox hall of fame Xbox Series X