Iza Łęcka Iza Łęcka 28.09.2020 11:07
Devil May Cry 5: Special Edition Vergil
1104V

Devil May Cry 5 Special Edition na next-genowej rozgrywce. Gameplay pokazuje wersję z PS5 i Xboksa Series X|S

Devil May Cry 5 Special Edition trafi na rynek już w listopadzie, więc tegoroczne Tokyo Game Show było idealną okazją do promowania nowej wersji produkcji. DMC został zaprezentowany na rozgrywce, która przedstawia Vergila w akcji.

Capcom nie zaoferuje bezpłatnej aktualizacji do Devil May Cry 5 Special Edition. Jeśli posiadacie grę na PlayStation 4, Xboksa One lub PC, otrzymacie możliwość kupienia Vergila za 4,99 dolarów, ale ulepszone wydanie produkcji, które zaoferuje znacząco poprawioną przygodę, ponownie trafi do sprzedaży.

Capcom zapewni możliwość gry w 120 fps,  zaoferuje ray tracing (na początku ekskluzywnie na PlayStation 5) czy też doda do gry „wiele opcji graficznych”. Co więcej, deweloperzy przygotowali Turbo Mode, kolejny poziom trudności Legendary Dark Knight, dzięki czemu zaproponują na ekranie największą liczbę przeciwników w historii serii – ten ostatni element najłatwiej można dostrzec na poniższym materiale.

Devil May Cry 5: Special Edition odznaczać się będzie znacząco poprawioną grafiką, co skłoniło Capcom do prezentacji ulepszonego gameplayu. Poniżej zobaczycie rozgrywkę z next-genowej wersji, która zostanie udostępniona jedynie na PlayStation 5 oraz Xboksie Series X|S.

Źródło: https://wccftech.com/devil-may-cry-5-special-edition-tokyo-game-show-2020-footage-ray-tracing/

Tagi: Capcom Devil May Cry 5: Special Edition gameplay