Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 27.09.2020 20:29
Scarlet Nexus - Yuito
636V

Scarlet Nexus. Obiecująca produkcja Bandai Namco na zwiastunie fabularnym

Bandai Namco zamierza wkroczyć w nową generację serwując nam zupełnie nowe, aczkolwiek szalenie obiecujące IP, jakie skierowane jest przede wszystkim do miłośników japońskich klimatów, którzy na start obu konsol, rozpieszczani nie będą.

Scarlet Nexus zapowiada się naprawdę bardzo dobrze i pomimo tego, że nie prezentuje sobą mocy next-genowych konsol, zdecydowanie skusi serca miłośników gier pochodzących z Kraju Kwitnącej Wiśni.

Bandai Namco stawia tu na mocną i dość osobistą historię głównego bohatera, dzięki czemu będziemy mogli wraz z nim zaangażować się w walkę nieco bardziej niż zazwyczaj. Poniższy zwiastun fabularny prezentuje nam Yuito (nasz heros) w smutnych okolicznościach, gdzie po raz pierwszy musi być świadkiem ataku potworów jako dziecko.

To prawdopodobnie właśnie dlatego młodzieniec postanowił zostać wojownikiem polującym na bestie, które zniszczyły świat. Na materiale widać również sporo pięknych lokacji, gdzie jak się ciut przyjrzymy, widać ile pracy musieli włożyć w nie projektanci odpowiedzialni za wizualną oraz klimatyczną warstwę Scarlet Nexus. Jak to będzie działać od strony logicznej, dowiemy się w 2021 roku.

Tagi: Bandai Namco Scarlet Nexus