Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 27.09.2020 14:30
iPhone 12 mini od apple
2027V

iPhone 12 Mini szykowany przez Apple? Giganci z Cupertino mogą zaprezentować aż cztery nowe modele

Najnowsze doniesienia pozwalają sądzić, że Apple może jeszcze w tym roku zaprezentować cztery wersje iPhone'a 12. Mówi się, że zestawienie ma dopełnić mała wersja smartfona. 

Pokaz nowej serii iPhonów od Apple to bez wątpienia jedna z najbardziej wyczekiwanych konferencji przez miłośników technologii - oczywiście w tym roku. Niestety przez wzgląd na panującą pandemię, plany się opóźniły, a my nie mogliśmy oglądać najświeższych modeli kilka dni temu. Cały czas pojawiają się jednak świeże informacje na temat tego, co przyjdzie nam zobaczyć. 

Teraz zrodziły się zupełnie nowe doniesienia, które zdradzają, że Apple przygotuje dla fanów "nadgryzionego jabłka" nie trzy, jak to miało miejsce wcześniej, a cztery nowe modele spod znaku "dwunastki". Jeśli wierzyć przeciekom, mają to być: 

  • Apple iPhone 12 (6.1')
  • Apple iPhone 12 Pro (6.1')
  • Apple iPhone 12 Pro Max (6.7')
  • Apple iPhone 12 Mini (5.4')

Najciekawszą opcją jest oczywiście ta ostatnia - nigdy wcześniej nie mieliśmy do czynienia z mini-smartfonem od Gigantów z Cupertino. Nie byłoby to jednak zaskoczeniem, zwłaszcza jeśli przeanalizujemy inne sprzęty. Jest Mac Mini, iPod Mini, a także iPad Mini.

Nowy model miałby stanowić konkurencję dla niedawno wydanego iPhone'a SE. Na ten moment nie wiemy wiele więcej - ewentualnego potwierdzenia możemy się spodziewać prawdopodobnie dopiero na konferencji. Na ten moment pozostaje nam czekać, posiadając zaledwie plotki. 

Źródło: https://www.theverge.com/2020/9/25/21455617/iphone-12-2020-rumors-lineup-mini-max-pro-specs

Tagi: Apple iPhone 12 iPhone mini smartfon