Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 15.09.2020 17:02
Apple konferencja wrzesień
1054V

Apple prezentuje nowości. Oglądajcie z nami konferencję pełną ciekawego sprzętu

Apple jeszcze dzisiaj zaprezentuje zestaw nowości przygotowanych dla fanów nowoczesnych technologii. Na wrześniowej konferencji mamy nie zobaczyć iPhone'a 12, a zamiast tego korporacja skupi się na innych urządzeniach. Zamierzacie oglądać imprezę? Zapraszamy do wspólnej zabawy.

W zeszłym tygodniu Microsoft odsłonił swoje urządzenia, jutro Sony ma przedstawić ostateczne szczegóły PlayStation 5, a dzisiaj Apple przedstawi kolejny sprzęt. Trzeba przyznać, że sympatycy nowoczesnych technologii nie mogą się ostatnio nudzić, a wiele na to wskazuje, że to nie koniec atrakcji.

Apple mierzy się z drobnymi problemami w produkcji nowych smartfonów i według raportów iPhone 12 nie będzie gwiazdą dzisiejszego wydarzenia. Korporacja ma tym razem skupić się na innych propozycjach – iPad Air (2020), Apple Watch Series 6 i Apple Watch SE. To podobno nie koniec nowości, ale dzisiejszy pokaz ma zadowolić klientów, którzy czekają na kolejne smartwatche oraz tablety z charakterystycznym logo na obudowie.

Należycie do tego grona? To na pewno nie będziecie się nudzić. Wpadnijcie na PPE o 19:00 – konferencję zobaczycie oczywiście na naszej stronie.

Tagi: Apple apple watch iPad konferencja