Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 27.09.2020 12:30
The Last of Us Board Game informacje
897V

The Last of Us Board Game ma zapewnić unikalne doświadczenie. Twórcy obiecują dopracowaną grę planszową

Twórcy zapowiedzianej niedawno gry planszowej z uniwersum hitowych produkcji od Naughty Dog obiecują, że dostarczą coś "wyjątkowego i bardzo atrakcyjnego". 

The Last of Us Day to święto wszystkich fanów głośnej serii od twórców z Naughty Dog. Wydarzenie przypadało na minioną sobotę, a my mogliśmy usłyszeć sporo o tym, co czeka nas w związku z tak bardzo lubianym uniwersum. I tak, zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, poznaliśmy kilka nowych informacji na temat gry The Last of Us Board Game. Zapowiada się świetnie. 

Warto przypomnieć, że za stworzenie gry odpowiada studio CMON - twórcy Bloodborne: The Board Game oraz God of War: The Card Game. Jak zdradzili podczas wczorajszego wywiadu, najnowszy projekt ma zapewnić prawdziwie wyjątkowe i atrakcyjne doświadczenie. Geoff Skinner, wiceprezes firmy, przekazał:

Pamiętam wpływ, jaki wywarło na mnie The Last of Us, kiedy po raz pierwszy go doświadczyłem lata temu. Potem byłem całkowicie oszołomiony przez The Last of Us Part II. Już wtedy wiedziałem, że było to doświadczenie narracyjne, które chcielibyśmy przenieść na stół do gier planszowych.

Jesteśmy zaszczyceni, że mamy szansę przełożyć współczesny klasyk branży gier wideo na wyjątkowe i fascynujące doświadczenie gier planszowych. The Last of Us to seria, którą wielu z nas w CMON śledziło od jej powstania i chętnie dostosujemy poruszające doświadczenie gracza z postaciami do blatu stołu, pozwalając fanom odkrywać świat i historię w zupełnie nowy sposób. 

I choć wiemy, że prace nad grą już trwają, to wciąż nie możemy liczyć nawet na przybliżoną datę premiery. Pozostaje nam więc cierpliwie czekać na jakiekolwiek konkretne informacje. Tymczasem jestem niezwykle ciekaw, czy czekacie i zamierzacie nabyć grę, gdy tylko da zadebiutuje

Źródło: https://www.playstationlifestyle.net/2020/09/26/last-of-us-board-game-unique/

Tagi: Naughty Dog SCE The Last of Us