Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 26.09.2020 16:15
xbox impreza
789V

The Initiative może pracować nad grą dla dzieci. Dyrektor tajemniczego projektu pokazał grę córce

Drew Murray, dyrektor projektu, nad którym pieczę sprawuje studio The Initative, pokazał swoją najnowszą grę córce.

The Initiative wciąż rośnie w siłę. Studio Microsoftu na przestrzeni ostatnich kilkunastu miesięcy nabyło już m.in. producenta God of Wara, dewelopera z Naughty Dog, który odpowiadał za najnowsze produkcje amerykańskiego zespołu, czy także byłego pracownika Rockstar Games, pracującego m.in. przy Red Dead Redemption, tudzież GTA 5. Nadal jednak nie wiemy, nad czym tak naprawdę pracuje amerykańska ekipa. Okazuje się, że jednym z tytułów, nad którymi pieczę sprawuje The Initiative, może być gra skierowana dla młodych odbiorców.

Drew Murray, dyrektor tajemniczego projektu, zamieścił na Twitterze zdjęcie swojej córki, która właśnie zakończyła sesję z najnowszym tytułem rzeczonego studia. Jak sami zauważycie poniżej, jest ona zaskoczona, co z jednej strony może sugerować, iż świetnie bawiła się w zręcznościówce/platformówce lub właśnie przeżyła tzw. "zawał", grając w horror. Patrząc jednak na to, jak młoda jest pociecha dewelopera, wątpię, aby Drew Murray udostępnił jej horror, czy nawet element z gry akcji, w którym krew zalewa cały ekran.

Trzeba zaznaczyć, że w lipcu Aaron Greenberg, osoba odpowiadająca za relację z fanami marki Xbox, zasugerował, że The Initative pracuje nad kilkoma projektami. Jedna z nich może być skierowana dla młodszych odbiorców, a z kolei ta druga, ewentualnie nawet i trzecia - dla dojrzałego gracza pragnącego poznać nowe, chwytające za serce historie.

Źródło: https://www.purexbox.com/news/2020/09/random_design_director_at_the_initiative_teases_upcoming_xbox_game

Tagi: the initative