Phil Spencer przekonuje, że ekosystem Xboksa będzie najlepszy do grania w nowe tytuły Bethesdy

News
2189V
Phil Spencer przekonuje, że ekosystem Xboksa będzie najlepszy do grania w nowe tytuły Bethesdy
Kajetan Węsierki | 26.09.2020, 09:30

Choć ciężko jednoznacznie określić, czy gry Bethesdy, które ukażą się w przyszłości, będą przeznaczone wyłącznie na sprzęt od Microsoftu, to CEO Xboksa zapewnia, że będzie to na pewno najlepsza możliwość doświadczania owych tytułów. 

O Microsofcie jest w ostatnich dniach niezwykle głośno. Duża w tym zasługa przejęcia Bethesdy, twórców posiadających szeroki wachlarz różnych tytułów. Zakup studia oznacza, że spora część gier od tych deweloperów trafi prawdopodobnie do biblioteki Xbox Game Pass, a wiele nowych projektów będzie tworzonych właśnie z myślą o sprzęcie Gigantów z Redmont. 

Jednym z dyskutowanych tematów, które przewija się w różnorakich dyskusjach internetowych, jest to, czy przyszłe gry Bethesdy będą "exclusive'ami" Microsoftu. I choć w zasadzie dalej niewiele wiadomo na ten temat, to Phil Spencer, szef Xboksa, zapewnia, że to właśnie ich ekosystem będzie najlepszą opcją, aby doświadczać nowych gier od Bethesdy, W rozmowie z Yahoo Finance przekazał: 

Społeczność Xbox powinna czuć, że jest to ogromna inwestycja w doświadczenia, jakie będą mieli w ekosystemie Xboksa. Chcemy, aby był on absolutnie najlepszym miejscem do grania i uważamy, że dostępność gier jest tego integralną częścią. 

Wielu graczy interpretuje słowa o "inwestycji w doświadczenia" posiadaczy sprzętu od Microsoftu, jako dodatkowe DLC na wyłączność albo zwyczajnie lepiej zoptymalizowaną rozgrywkę. Osobiście wstrzymałbym się z tego typu założeniami. Niemniej, wydaje mi się, że posiadacze Xboksów nie będą mogli narzekać.

Źródło: https://gamingbolt.com/phil-spencer-bethesda-exclusivity-will-be-case-by-case-basis-but-xbox-ecosystem-will-be-the-best-place-to-play

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych