Nick Fury na Disney+. Samuel L. Jackson ma powrócić do wielkiej roli

Filmy/seriale
986V
Nick Fury na Disney+. Samuel L. Jackson ma powrócić do wielkiej roli
Wojciech Gruszczyk | 25.09.2020, 19:24

Na Disney+ może wkrótce pojawić się wyjątkowy serial. Redakcja Variety potwierdza prace nad przygotowaniem nowej historii Nicka Fury'ego. W głównej roli ma powrócić Samuel L. Jackson i pierwsze szczegóły brzmią bardzo intrygująco.

Disney i Marvel oficjalnie nie informują o projekcie, ale redakcja Variety otrzymała szczegóły od własnych źródeł. Dziennikarze są przekonani, że produkcja powstaje, a Kyle Bradstreet został zaangażowany do napisania scenariusza oraz zasiądzie na stołku producenta wykonawczego – twórca ostatnio pracował nad „Mr. Robot”.

Dalsza część tekstu pod wideo

Według dostępnych informacji, ma to być serial przygotowany przez Marvel Studios, więc wydarzenia będą istotne dla Marvel Cinematic Universe – możemy w tej sytuacji liczyć, że Bradstreet przedstawi nowe wątki dotyczące ikonicznej postaci z MCU lub nawet za pomocą jego historii zapoczątkuje nowe wydarzenia.

W głównej roli ma oczywiście pojawić się Samuel L. Jackson, który od 2007 roku wciela się w Nicka Fury'ego („Iron Man”). Aktor wystąpił także w „Iron Man 2” (2010), „Thor” (2011), „Captain America: The First Avenger” (2011), „The Avengers” (2012), „Captain America: The Winter Soldier” (2014), „Avengers: Age of Ultron” (2015), „Avengers: Infinity War” (2018), „Captain Marvel” (2019), „Avengers: Endgame” (2019) oraz w „Spider-Man: Far From Home” (2019).

Na potwierdzenie tej wiadomości będziemy musieli pewnie zaczekać, jednak Variety raczej się nie myli, więc możemy małymi krokami szykować się na ciekawą opowieść. Warto dodać, że choć „WandaVision” ma w tym roku trafić na Disney+, to Disney opóźnił premiery wszystkich filmów z MCU. W 2020 roku na dużym ekranie nie zobaczymy żadnej produkcji z Marvel Cinematic Universe.

Źródło: https://variety.com/2020/tv/news/nick-fury-series-samuel-l-jackson-disney-plus-1234782313/

Komentarze (11)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper