Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 22.09.2020 16:31
Destiny 2
1284V

Destiny 2 już w Xbox Game Pass. Bungie promuje Destiny 2: Beyond Light

Bungie opublikowało zwiastun Destiny 2: Beyond Light, a Microsoft potwierdził dołączenie do Xbox Game Pass podstawki z dwoma dodatkami. Klienci amerykańskiej usługi już teraz mogą wyruszyć na wiele wyjątkowych przygód, a najlepsze dopiero przed nimi.

Xbox Game Pass jest już dostępny w chmurze, więc od dzisiaj kolejni gracze mogą wyruszyć na zwiedzanie planet i rozbudowę swoich Strażników za pomocą urządzeń mobilnych. Destiny 2: Forsaken oraz Destiny 2: Shadowkeep są już dostępne w abonamencie amerykańskiej korporacji.

Od dzisiaj klienci Xbox Game Pass mogą grać w Destiny 2 (z dwoma dodatkami) na Androidzie oraz Xboksach One. Natomiast od 10 listopada, czyli od dnia premiery Xboksa Series X|S, zostanie udostępniony Destiny 2: Beyond Light i rozszerzenie od razu trafi do abonamentu.

Destiny 2: Beyond Light będzie działać na Xboksie Series X w natywnej rozdzielczości 4K przy 60 klatkach na sekundę. Tytuł zapewni wsparcie cross-platformowej rozgrywki, więc gracze na różnych platformach będą mogli cieszyć się wspólną zabawą.

Bungie wykorzystuje sytuację i dzisiaj zaprezentowało Destiny 2: Beyond Light. Zwiastun Europy przedstawia nowe zagrożenie czyhające na Strażników. Sprawdźcie kolejne nowości zmierzające do Xbox Game Pass.

Źródło: https://news.xbox.com/en-us/2020/09/22/destiny-2-forsaken-and-shadowkeep-xbox-game-pass/

Tagi: Activision Blizzard Bungie Destiny 2