Football Manager 2021 na Xbox Series X|S i PC! Seria wraca na konsole

Gry
2758V
Football Manager 2021 na Xbox Series X|S i PC! Seria wraca na konsole
Wojciech Gruszczyk | 24.09.2020, 19:29

Sports Interactive podało właśnie fantastyczną wiadomość dla wszystkich fanów serii Football Manager. Pierwszy raz w historii najnowsza część zadebiutuje jednocześnie na PC i dwóćh generacjach konsol. Football Manager 2021 będzie dostępny na Xboksie Series X, Xboksie Series S i Xboksie One.

Sports Interactive właśnie podało konkretne szczegóły dotyczące Football Manager 2021. Najnowsza część serii ma dostarczyć wiele „dynamicznych przeżyć bliskich prawdziwemu życiu menadżera”, ponieważ najnowsza odsłona skupia się na życiu gracza. To my będziemy najważniejszym elementem gry, a twórcy zapewnią śmiałkom więcej narzędzi niż kiedykolwiek wcześniej i to właśnie dzięki nim będziemy budować swój zespół.

Football Manager 2021 zadebiutuje 24 listopada na PC, ale deweloperzy ogłosili również wielką wiadomość – w tym roku główna część serii będzie również dostępna na Xboksie Series X, Xboksie Series S oraz Xboksie One. Gracze skorzystają z opcji Play Anywhere, dzięki której będą płynnie przechodzić pomiędzy urządzeniami i cały czas otrzymają szansę rozwijania jednego zespołu.

„Po raz pierwszy od ponad dziesięciu lat Football Manager powróci na Xboxa w grudniu. Football Manager 2021 Xbox Edition był modelowany na popularnej serii Touch i wrzuci cię w wir menadżerskiego świata w specjalnie przygotowanej wersji, która została w pełni dostosowana do kontrolera Xbox, aby zapewnić optymalne doświadczenia.

Funkcja Microsoftu „Play Anywhere” pozwoli ci rozpocząć karierę na konsoli i kontynuować sezon na dowolnym PC z systemem Windows 10. Obserwuj nasze media społecznościowe; na początku listopada pojawią się pełne informacje o możliwościach i funkcjonalnościach gry.”

I nie zrozumcie mnie źle – użycie zwrotu „seria wraca na konsole” nie pojawia się w tytule bez powodu, bo choć Football Manager 2021 trafi także na urządzenia mobilne i Nintendo Switcha, to jednak w obu sytuacjach otrzymamy „mniejsze” wersje, których nie można porównywać do produkcji, która będzie teraz dostępna na PC i Xboksach.

Sports Interactive potwierdziło również, że gracze mogą ponownie skorzystać z promocji – kupując grę przed premierą zyskamy 10% zniżkę i FM21 Touch (mniejsza wersja). Wczesny Dostęp ma pojawić się na około 2 tygodnie przed premierą i tym razem zabawę rozpocznie na Steam lub Epic Games Store.

Warto dodać, że Sports Interactive to studio od Segi. Przeczytajcie naszą recenzję Football Manager 2020.

Źródło: https://www.footballmanager.com/pl/games/football-manager-2021

Komentarze (88)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper