Xbox Series X w polskich sklepach. Gracze mogą sprawdzić wygląd konsoli

News
7915V
Xbox Series X w polskich sklepach. Gracze mogą sprawdzić wygląd konsoli
Wojciech Gruszczyk | 26.09.2020, 00:33

Pierwsi gracze już zamówili konsole nowej generacji od Microsoftu, a teraz możemy sprawdzić, jak Xbox Series X wygląda w rzeczywistości. Najmocniejszy next-gen już trafił do polskich sklepów i można go zobaczyć na specjalnych standach.

Microsoft nie zwalnia i właśnie otrzymaliśmy kolejną ciekawą wiadomość dla graczy z Polski. Po tym jak przedstawiono ofertę na Xbox All Access oraz zaproszono graczy do składania zamówień przedpremierowych, Xbox Series X znajduje się już w sklepach Media Markt.

Jak podaje Xbox Polska „najpotężniejsza konsola w historii właśnie wylądowała w Polsce” i na nieco ponad miesiąc przed premierą można już ją zobaczyć w salonach Media Markt na terenie Polski. Sprzęt dostarczono do specjalnych standów, które zostały umiejscowione na szczycie alejki w sekcji gamingowej.

Teraz każdy gracz z naszego kraju może bez problemu sprawdzić, jak z zewnątrz i na żywo wygląda Xbox Series X.

To właśnie z jednego z takich miejsc pojawiły się prawdziwe zdjęcia Xboksa Series X, które rozgrzały fanów marki Xbox, ponieważ potwierdziły, że sprzęt Microsoftu będzie tak naprawdę mały. Firma zdecydowała się na nietypową bryłę, ale pod względem samego rozmiaru konsola wypada naprawdę dobrze

Zamierzacie sprawdzić, jak faktycznie wygląda Xbox Series X?

Xbox Series X w Media Markt

Źródło: Informacja prasowa: Xbox Polska

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych