Iza Łęcka Iza Łęcka 24.09.2020 09:22
watch dogs 2
1490V

3 gry w promocji od Epic Games. Watch Dogs 2 i Football Manager 2020 za darmo jeszcze przez kilka godzin

Jeszcze przez kilka godzin możecie pobrać za darmo między innymi Watch Dogs 2 i Football Manager 2020. Wymienione tytuły są warte zachodu, więc nie zwlekajcie i dodajcie je do swoich cyfrowych bibliotek z Epic Games Store.

O godzinie 17:00 nastąpi systematyczna zmiana darmowych gier w Epic Games Store, ale tym razem postanowiliśmy przypomnieć graczom o nadal trwającej promocji. Jeszcze przez kilka godzin możecie pobrać za darmo trzy interesujące pozycje.

3 gry za darmo od Epic Games

Już jakiś czas temu informowaliśmy, że Football Manager 2020 cieszy się zaskakująco dużym zainteresowaniem, ale trzeba przyznać, że z obecnej oferty szkoda nie skorzystać. Tym razem Epic Games zaoferowało zestaw zawierający trzy różnorodne i warte uwagi gry. Spośród udostępnionych za darmo produkcji to Football Manager 2020 najpóźniej zadebiutowało na rynku , ale część z Was na pewno sięgnie również po Watch Dogs 2, w które warto zagrać jeszcze przed premierą Watch Dogs Legion, oraz Stick It To The Man!.

Wiemy już, że od godziny 17:00 na pewno będziemy mogli pobrać RollerCoaster Tycoon 3: Complete Edition – trudno powiedzieć, czy gigant branży gier również w tym tygodniu zaproponuje kilka niespodzianek. Jednocześnie przypominamy o możliwości skorzystania z najnowszej oferty Epic Games, w której rozdawane jest kolejne 10 dolarów na zakupy.

Tagi: Epic Games Football Manager 2020 Stick It To The Man! Watch Dogs 2 za darmo