Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 23.09.2020 16:13
The Game Awards Geoff Keighley
1025V

The Game Awards 2020 zapowiedziane. Geoff Keighley zmienia zasady imprezy

Geoff Keighley właśnie zapowiedział nową odsłonę The Game Awards. Organizator tym razem zaprosi widzów na wydarzenie, które jednocześnie odbędzie się w trzech miejscach. Poznajcie wstępne szczegóły TGA 2020.

Geoff Keighley przez całe lato zapraszał graczy na kolejne imprezy, podczas których mieliśmy okazję oglądać nowe gry zmierzające na rynek, ale organizator nie zapomina o swoim show. The Game Awards 2020 odbędzie się 10 grudnia 2020 roku.

The Game Awards 2020 będzie streamowane przez 45 platform i widzowie zobaczą wszystkie materiały w rozdzielczości 4K. Geoff Keighley postanowił jednak zaszaleć i choć TGA będzie w tym roku „wydarzeniem cyfrowym”, to jednak całość odbędzie się w trzech studiach – w Los Angeles, Londynie oraz Tokio.

Nie poznaliśmy jeszcze ostatecznych szczegółów, ale możecie mieć pewność, że na The Game Awards 2020 nie zabraknie next-genowych tytułów i pewnie usłyszymy o kilku „Światowych Premierach”. Na ubiegłorocznej imprezie pojawił się między innymi Phil Spencer, który zapowiedział Xboksa Series X.

Z tego miejsca zapraszam wszystkich czytelników PPE na wspólne oglądanie imprezy. W zeszłym roku nie mogliśmy się nudzić – sprawdźcie pełne podsumowanie.

 

Tagi: Geoff Keighley The Game Awards the game awards 2020