Iza Łęcka Iza Łęcka 23.09.2020 12:22
Wyprawa na Księżyc Netflix
485V

Wyprawa na Księżyc od Netflixa na kolejnym zwiastunie. Historia o potędze wyobraźni

W przyszłym miesiącu Netflix zaoferuje obraz, który przypadnie do gustu nie tylko najmłodszym widzom. „Wyprawa na Księżyc” doczekała się kolejnego zwiastuna, który prezentuje założenia fabuły. Sprawdźcie szczegóły.

„Wyprawa na Księżyc” to najnowszy film animowany Netflixa, który zadebiutuje już 23 października. Klimatyczna animacja wyreżyserowana przez wielokrotnie nagradzanego filmowca oraz animatora Glen'a Keane'a opowie o przygodzie roztropnej, niezwykle zdeterminowanej dziewczynki, która postanawia zbudować rakietę i wyruszyć w kosmos. Czy legendarna bogini Księżyca istnieje naprawdę? Młoda odkrywczyni trafia do fantastycznej krainy, która pozwoli jej odkryć wiele tajemnic...

Po wzruszającym pierwszym zwiastunie, Netflix zaprasza na kolejny trailer „Wyprawy na Księżyc”, który przygotowuje widzów na dynamiczną akcję, niespotykane wydarzenia i spore emocje. Animacja została stworzona we współpracy z Pearl Studio, a za scenariusz odpowiada Audrey Wells („Nienawiść, którą dajesz”). „Wyprawa na Księżyc” to porywająca muzyczna przygoda o dążeniu do celu, pokonywaniu przeciwności losu i potędze wyobraźni, do której muzykę stworzył zdobywca Oscara Steven Price („Grawitacja”).

Przypomnijmy, że „Wyprawa na Księżyc” to kolejna animacja przygotowywana specjalnie przez giganta streamingowego. Już jakiś czas temu włodarze Netflixa określili swoje plany odnośnie rywalizacji z Korporacją Myszki Miki i chcą poświęcić sporo uwagi na tworzeniu produkcji dla całych rodzin. W oczekiwaniu na „Wyprawę na Księżyc” możecie sprawdzić nasz ranking filmów i animacji idealnych na rodzinny seans.

Źródło: Informacja prasowa: Netflix Polska

Tagi: animacja netflix Wyprawa na Księżyc zwiastun