Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 23.06.2020 18:06
Wyprawa na księżyc
577V

Wyprawa na księżyc na Netflix. Świetnie wyglądająca animacja na pierwszym zwiastunie

Netflix zaprezentował dzisiaj animacje stworzoną we współpracy z Pearl Studio. Zwiastun „Wyprawy na księżyc” wygląda świetnie i pozwala przygotować się na bardzo interesującą historię przepełnioną kapitalnymi scenami.

Jesienią na Netflix zadebiutuje „Wyprawa na księżyc”. Jest to produkcja w reżyserii zdobywcy Oscara Glena Keane'a („Droga koszykówko”), który wykorzystał historię Audrey Wells („Nienawiść, którą dajesz”), by zapewnić świetnie wyglądającą opowieść. Współreżyserem jest zdobywca Oscara John Kahrs („Paperman”), a za muzykę odpowiada Steven Price, który otrzymał Oscara za udźwiękowienie „Grawitacji”. To właśnie ten zespół wraz z producentami zaoferują widzom zupełnie nową historię.

W „Wyprawie na księżyc” poznamy historię bardzo zdeterminowanej dziewczyny, która za wszelką cenę chce udowodnić, że legendarna bogini Księżyca istnieje. Bohaterka buduje rakietę, by wyruszyć w kosmos. Trzeba przyznać, że animacja prezentuje się naprawdę świetnie. Materiał opublikowany przez Netflix potrafi zachęcić do opowieści i szkoda jedynie, że nie znamy ostatecznej daty premiery tej historii.

Jesteście zainteresowani ciekawymi historiami? Sprawdźcie recenzje „The Order 2” oraz „Jeffrey Epstein: Obrzydliwie bogaty”.

Źródło: Informacja prasowa: Netflix Polska

Tagi: netflix trailer Wyprawa na księżyc zwiastun