Xbox Series X|S Seagate Storage Expansion Card będzie drogie. Brytyjczycy ujawnili cenę karty

Gry
5606V
Xbox Series X|S Seagate Storage Expansion Card będzie drogie. Brytyjczycy ujawnili cenę karty
Wojciech Gruszczyk | 22.09.2020, 19:00

Na początku września pojawił się przeciek sugerujący dużą cenę Seagate Storage Expansion Card, dzięki której rozbudujemy pamięć wewnętrzną Xboksa Series X i Xboksa Series S. Dzisiaj karta rozszerzeń pojawiła się w kolejnym sklepie i urządzenie będzie drogie.

Microsoft zdecydował się na ciekawe rozwiązanie, które powinno spodobać się wielu graczom. Jak wiadomo Xbox Series X i Xbox Series S trafią na rynek z małymi dyskami (kolejno 1TB i 512GB), więc gracze otrzymają możliwość rozbudowania pamięci wewnętrznej przez kartę rozszerzeń.

Już na początku września informowaliśmy, że karta może kosztować nawet 219 dolarów i w pewien sposób ta wiadomość została potwierdzona. Brytyjski sklep Smyths wrzucił na chwilę do swojej oferty Seagate Storage Expansion Card i urządzenie zostało wycenione na 159 funtów.

W Polsce możemy za Seagate Storage Expansion Card o rozmiarze 1TB zapłacić około 782 zł. Jest to dość sporo biorąc pod uwagę, że Xbox Series S jest wyceniony na 1349 zł. W zestawie z next-genowym i najmniejszym Xboksem otrzymamy dysk o wielkości 512GB.

Microsoft zapowiedział już mniejszy rozmiar produkcji na Xboksa Series S, ale trudno tak naprawdę powiedzieć, jak sytuacja będzie wyglądać w praniu i ile faktycznie GB zajmą duże tytuły AAA.

Źródło: https://www.gamespot.com/articles/heres-how-much-xbox-series-x-extra-storage-costs/1100-6482455/

Komentarze (130)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper