Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 22.09.2020 14:41
Suicide Squad Kill The Justice League
2572V

Gotham Knights w wyższej cenie na PS5 i XSX. Warner Bros. wkracza w nowy standard

Warner Bros. to kolejna firma, która najwidoczniej chce oferować graczom gry na nową generację w wyższych cenach. Informacje ujawnione przez GameStop Italy potwierdzają nowy standard w przypadku Gotham Knights oraz Suicide Squad: Kill The Justice League.

Jeszcze kilka tygodni temu pojawiły się przecieki, według których między innymi Microsoft był zainteresowany kupieniem całego działu Warner Bros. odpowiedzialnego za gry, ale bardzo pozytywne reakcje na zapowiedzi Gotham Knights i Suicide Squad: Kill The Justice League sprawiły, że AT&T zmieniło plany i chce zaproponować graczom między innymi dwie wspomniane pozycje.

Najwidoczniej wydawca wkroczył jednocześnie w wyższy próg cenowy tytułów przygotowanych na nową generację. Taką sytuację zwiastuje GameStop Italy, które dodało Gotham Knights i Suicide Squad: Kill The Justice League do swojego katalogu.

Gotham Knights w wersji na PlayStation 4 i Xboksa One został wyceniony na 69,99 euro, ale już edycję na PlayStation 5 oraz Xboksa Series X|S kupimy za 74,99 euro. Suicide Squad: Kill The Justice League będzie dostępne wyłącznie na next-geny i kupimy tytuł za niespełna 75 euro.

Warner Bros. (AT&T) najwidoczniej podążyło drogą Sony oraz Take-Two i zamierza oferować pozycję w nowym standardzie cenowym. Mat Piscatella, analityk NPD, już wczoraj zwiastował, że taki ruch wykonają kolejni wydawcy, ponieważ jego zdaniem gracze i tak kupią produkcje za 349 zł.

Gotham Knights w wyższej cenie na PS5 i XSX

Źródło: https://www.resetera.com/threads/wb-games-next-gen-titles-to-cost-%E2%82%AC74-99-according-to-gamestop-italy.292256/

Tagi: Gotham Knights PlayStation 5 ps5 Suicide Squad: Kill the Justice League Warner Bros. Games Montreal Warner Bros. Interactive Entertainment Xbox Series X XSX