Iza Łęcka Iza Łęcka 22.09.2020 12:38
Dishonored 2
1142V

Twórcy Dishonored pracują nad 2 niezapowiedzianymi grami

Zespoły Bethesdy pracują nad wieloma produkcjami, które w przyszłości trafią do Xbox Game Pass. Dzięki najnowszym ofertom pracy możemy się domyślać, że Arkane Studios rozwija dwie nowe, aktualnie niezapowiedziane gry.

Arkane Studios pracuje nad Deathloop, które będzie czasowo ekskluzywne dla PlayStation 5 i PC, ale możemy mieć pewność, że deweloperzy rozwijają jeszcze przynajmniej dwie produkcje. Nad tytułami pracują dwie osobne ekipy utalentowanego studia.

Arkane France (ostatnią grą zespołu jest Dishonored 2) oraz Arkane Austin (ostatnią opracowaną pozycją jest Prey) poszukują kilku nowych pracowników. W treści ofert pracy pojawiają się adnotacje, które pozwalają sądzić, że deweloperzy nie zamierzają wymyślać koła na nowo. Programiści silników będą opracowywać technologię, która ma zapewnić „styl” typowy dla ekip Arkane, ale wśród wakatów pojawiają się również wzmianki o doświadczeniu z produkcjami rozwijanymi w ramach gry-jako-usługi.

Nie mamy pewności, nad jakimi pozycjami pracują zespoły Arkane, ale nie ulega wątpliwości, że wielu graczy z otwartymi ramionami przyjęłoby Dishonored 3 oraz Prey 2. Niezależnie od przygotowywanych pozycji, możecie mieć pewność, że tytuły trafią do Xbox Game Pass.

Warto przypomnieć, że w maju Dinga Bakaba, reżyser gier Arkane Studios, potwierdził niezwykle obiecującą informację – seria Dishonored nie trafiła do szuflady.

Źródło: https://gamingbolt.com/deathloop-and-dishonored-developer-arkane-studios-hiring-for-two-unannounced-titles

Tagi: Arkane Studios Bethesda Microsoft