Xbox Series X|S zamówimy w Polsce już jutro. Xbox Polska przypomina i podaje listę sklepów

Gry
2335V
Xbox Series X|S zamówimy w Polsce już jutro. Xbox Polska przypomina i podaje listę sklepów
Wojciech Gruszczyk | 21.09.2020, 18:19

Microsoft zrzucił bombę dotyczącą przejęcia Bethesdy na dzień przed uruchomieniem oficjalnych zamówień przedpremierowych na Xboksa Series X i Xboksa Series S. Teraz Xbox Polska przypomina, że już jutro zamówimy konsolę i podaje listę sklepów, w których pojawi się next-genowy Xbox.

Growy świat wstrzymał dzisiaj oddech, gdy o 15:00 potwierdzono jedną z największych transakcji w naszej branży. Microsoft kupił Bethesdę i informacja została podana na dobę przed startem zamówień przedpremierowych na nowe konsole korporacji z Redmond.

Xbox Polska postanowił przypomnieć graczom o starcie preorderów – Xboksa Series X i Xboksa Series S zamówimy w naszym kraju od 9:00. Gracze kupią urządzenie w kilku znanych elektromarketach:

Warto pamiętać, że Xbox Polska potwierdził już dzisiaj ceny Xbox All Access. Gracze mogą w Polsce kupić konsolę w ramach abonamentu i płacić miesięcznie za konsolę z dostępem do Xbox Game Pass Ultimate.

Zamierzacie jutro kupić Xboksa Series X lub Xboksa Series S? Weźcie udział w ankiecie. Jestem ciekaw, czy dzisiejsze ogłoszenie miało dla Was kluczowe znaczenie w przypadku składania zamówień przedpremierowych na next-genowego Xboksa.

Źródło: Twitter: XboxPolska

Komentarze (136)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper