Darmowy Football Manager 2020 cieszy się wielkim zainteresowaniem. Twórcy są zaskoczeni wynikiem

Gry
1793V
Darmowy Football Manager 2020 cieszy się wielkim zainteresowaniem. Twórcy są zaskoczeni wynikiem
Iza Łęcka | 21.09.2020, 09:43

Od ubiegłego tygodnia gracze mogą pobierać za darmo trzy gry od Epic Games. Na liście znalazł się Football Manager 2020, który cieszy się ogromną popularnością. Sports Interactive jest mile zaskoczone wynikami generowanymi przez wciąż młodą platformę.

Jak co tydzień, w czwartek Epic Games zaoferowało za darmo nowe produkcje - tym razem gigant branży zrobił graczom niespodziankę, oferując za darmo aż trzy gry. Wśród gier objętych promocją znalazł się Football Manager 2020, który wygenerował olbrzymie zainteresowanie.

Jak potwierdził Miles Jacobson, Football Manager 2020 w zaledwie 24 godziny został sprawdzony przez aż 500 000 graczy, natomiast następnego dnia 120 000 sympatyków piłki nożnej prowadziło swoje zespoły. Reżyser gry porównał wynik wygenerowany na Epic Games do sytuacji ze Steam – menadżer był przez dwa tygodnie dostępny za darmo na platformie Valve. Według dostępnych danych, w 36 godzin nowa promocja przyciągnęła więcej graczy niż przytoczona oferta przez cały okres trwania. Trzeba jednak podkreślić, że samo porównanie jest odrobinę nietrafione, gdyż Epic Games rozdaje grę za darmo na zawsze, a na Steamie dostęp do pozycji został ograniczony czasowo.

W kolejnej wiadomości Miles Jacobson ogłosił, że aż milion graczy odebrało darmowy Football Manager 2020. Przeczytajcie naszą recenzję najnowszego FM-a.

Źródło: https://wccftech.com/football-manager-2021-wont-be-an-epic-games-store-exclusive/

Komentarze (22)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper