Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 19.09.2020 01:04
Watch Dogs
10694V

3 gry za darmo od Epic Games! W promocji Watch Dogs 2 i Football Manager 2020

Epic Games bardzo mocno zaskoczyło! Korporacja właśnie zaprosiła graczy na pobieranie aż trzech gier za darmo. Fani rozgrywki na PC mogą zgarnąć między innymi Watch Dogs 2 i Football Manager 2020. To dwie kapitalne gry.

Epic Games właśnie bardzo pozytywnie zaskoczyło. Korporacja w zeszłym tygodniu zapowiedziała, że zamierza rozdać Stick It To The Man! i choć nie jest to najgorsza propozycja, to jednak właśnie potwierdzono pełną promocję. Gracze mogą wrzucić na listę aż trzy produkcje!

3 gry za darmo od Epic Games!

Możemy tutaj mówić o naprawdę dużej niespodziance, ale najwidoczniej Epic Games chce mieć pewność, że dzisiaj gracze będą mówić nie tylko o PlayStation 5 i Xboksie Series X|S. Firma oferuje aż trzy tytuły i na pewno na uwagę trzeba wyróżnić Watch Dogs 2 (przeczytajcie nasze wrażenia) – jest to idealny moment na poznanie pozycji przed premierą Watch Dogs Legion.

Bardzo dobre oceny zebrał także Football Manager 2020 (86%), który był chwalony za między innymi sporo dobrych zmian, większą immersję w zarządzaniu zespołem czy też duże wsparcie dla nowych graczy. Przeczytajcie naszą recenzję.

Epic Games potwierdziło także kolejną grę udostępnioną za darmo – od 24 października pobierzemy kompletne wydanie RollerCoaster Tycoon 3.

Źródło: https://www.epicgames.com/store/pl/free-games

Tagi: Epic Games Football Manager 2020 promocja Watch Dogs 2 za darmo