Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 20.09.2020 20:53
Rocket League Sezon 1 Free to play
3084V

Rocket League prezentuje pierwszy sezon w formule Free-to-Play. Zobaczcie nadchodzące nagrody

Rocket League przechodzi na model free to play, a co za tym idzie rozpoczyna nowy bardzo ważny okres w swoim życiu. Deweloperzy zamierzają symbolicznie rozpocząć to ogłaszając nowy Sezon 1. 

Od kiedy Epic Games przejęło Psyonix i zyskało tym samym pełnię władzy nad marką Rocket League, mocno wpłynęło na jej rozwój - zarówno pod kątem zawartości jak i dynamicznego wzrostu znaczenia sceny e-sportowej, aż po przejście z płatnego na darmowy model dystrybucji.

Już 23 września na serwerach rozpocznie nowy pierwszy sezon rozgrywek na wirtualnych boiskach gdzie zasiądziemy za sterami zupełnie nowego samochodu, a będzie nimi masywny SUV Harbringer. Dodatkowo deweloperzy postanowili wprowadzić ulepszone wyzwania codzienne, tygodniowe oraz sezonowe, tak jak ma to miejsce na przykład w Fortnite.

Miłośnicy profesjonalnych zmagań mogą liczyć na nowy system turniejów dla amatorów, za które otrzymamy wyjątkowe nagrody w postaci malowań na samochodziki i innych dekoracji. Oczywiście wraz z nowym sezonem do gry wchodzi kolejny Rocket Pass, gdzie ponownie dostaniemy kilkadziesiąt wypasionych bajerów - oczywiście większość z nich otrzymamy tylko w jego płatnej wersji.

Przy okazji warto przypomnieć, że Rocket League wraz z modelem free-to-play przechodzi na Epic Games Store, a posiadacze wersji na Steam będą musieli założyć konto Epic, jeśli będą dalej chcieli cieszyć się grą. 

Źródło: https://www.rocketleague.com/seasons/season-1/
YouTube

Tagi: epic games epic games store free to play Psyonix rocket league